דק סינטטי לפרגולה שלכם

לא רק בגינה, סביב הבריכה או על הגג – הדק הוא הבחירה המועדפת על יותר ויותר אנשים גם עבור הפרגולה. דק טבעי או דק סינטטי יכולים שניהם להיראות נהדר ולשמש אתכם נאמנה במשך שנים רבות, אבל לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו. בניגוד למה שהיה נהוג בעיצוב בשנים קודמות, כיום ישנה הערכה לדק הסינטטי וליתרונות שהוא מביא עמו כמו מחיר משתלם לטווח הרחוק, עמידות לאורך זמן, ותחזוקה נמוכה במיוחד.

סוגי דק סינטטי

דק סינטטי מגיע במספר סוגים, הנבדלים זה מזה במראה, באיכות, ובהרכב החומרים (היחס בין רכיבי עץ לבין חומרים פלסטיים וסינטטיים). ככלל, כל סוגי הדקים הסינטטיים מומלצים להתקנה ויציעו לכם תחזוקה נמוכה ומראה מצוין לא פחות מאשר דקים טבעיים מעץ מלא. אולם כמובן שלכל סוג של דק סינטטי מחיר, מראה ורמת איכות שונה.

אם כן, לא מפתיע כי יש לכל דק סינטטי מחיר המשתנה לפי סוג הדק ואיכותו. אל תתפתו לקנות את הדקים הסינטטיים הזולים (אפילו זולים יותר מדק עץ טבעי) מאחר ורובם ככולם דקים מאיכות ירודה שתעלה לכם יותר בטווח הארוך. כיום ניתן למצוא דקים סינטטיים במחירים מעולים ודומים לדק העץ ואף יותר, כאשר מדובר בדק סינטטי באיכות גבוהה.

יתרונות הדק הסינטטי

כפי שכבר ציינו, הפופולריות של הדק הסינטטי רק הולכת ומתגברת עם השנים ככל שהקהל הישראלי לומד להכיר את המוצר הזה, וכמובן ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומספקת לנו דקים סינטטיים איכותיים יותר, זולים יותר, ודומים יותר לעץ טבעי. ישנם כמה יתרונות בולטים לבחירה בדק סינטטי במקום דק עשוי חומרים טבעיים כמו עץ מלא כגון איפאה, במבוק, או האורן הקלאסי.

  • עמידות לאורך זמן. גם במזג האוויר הקשה של ישראל, דק סינטטי יכול לעמוד בשמש החזקה ובעונות הגשומות בלי להתעוות, להיסדק או להירקב. המראה של הדק הסינטטי נשמר גם הוא, איננו מאבד את צבעו ונראה כמו חדש במשך שנים.
  • תחזוקה נמוכה היא לא עניין של מה בכך. מרגע שהתקנתם את הדק הסינטטי תוכלו לשכוח מעבודת התחזוקה ופשוט ליהנות ממנו בלי לדאוג לתיקונים או לתחזוקה שוטפת כמו צביעה או שיוף תקופתיים. זוהי גם הסיבה שלמרות עלות הרכישה וההתקנה, הדק הסינטטי הוא הרבה פעמים משתלם יותר לטווח הרחוק.
  • מראה אסתטי ומושך. טכניקת הייצור של הדק הסינטטי מתקדמת בכל שנה, וכיום ניתן למצוא דקים שנראים ממש כמו עץ טבעי, ושיכולים להשתלב בכל עיצוב קיים של הגינה והפרגולה שלכם.

לפני ההתקנה – חשוב לבדוק

לפני שאתם בוחרים את הדק הסינטטי המתאים לפרגולה שלכם, כדאי לברר איזה חומר ישמש אתכם ואת הגינה או המרפסת שלכם בצורה הטובה ביותר. דקים מסוימים עשויים מ-100% פלסטיק חדש (PCV), בעוד אחרים משלבים שבבים של עץ ממוחזר ביחד עם החומרים הפלסטיים. לעומתם ישנם דקים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת יותר ועשויים אך ורק משבבי עץ.

פרגולות מעץ וגדרות בשיטת ההשחלה -
עם חיבורים ללא הברגה ואפשרות להרכבה עצמית.
לייעוץ הצעת מחיר ללא התחייבות
Facebook
Twitter
LinkedIn

כתבות נוספות

מחפש פרגולה, גדר, או ריהוט גינה מעץ? קבל ייעוץ או הצעת מחיר ללא התחייבות!​

או, השאר פרטים ונתקשר אליך חזרה

דילוג לתוכן