פרגולות מעץ לגינה ולמרפסת

פרגולה מעץ החל מ 450 שח

חושבים על פרגולה מעץ לגינה או למרפסת?

רעיון מעולה!
לפרגולות מעץ לגינה, יש יתרונות רבים כמו, הגנה מפני שמש חזקה בקיץ או גשם בחורף, יופי של מראה טבעי, עמידות למשך שנים ועוד. בכדי להתקין פרגולה מעץ, מרבית האנשים יזמינו בעל מקצוע שיבצע את ההתקנה בתמורה למחיר שכולל את עלות העץ לפרגולה ועלות העבודה כמובן…
אנחנו רוצים לספר לך על אפשרות נוספת!

פיתוח ישראלי מקורי (פטנט רשום בישראל ובעולם), של חברת פרגולות העתיד, יכול לאפשר לך להתקין את הפרגולה בעצמך ולחסוך אלפי שקלים!
לוחות העץ של הפרגולה, הכיסוי וכל החלקים הנלווים הנדרשים להתקנה יגיעו עם הובלה אליך עד הבית, חתוכים לפי מידה, לאחר צביעה ואפילו עם חורים מוכנים מראש עבור הברגים. התקנה בשיטת ההשחלה, פשוטה ומהירה והתוצאה פשוט מהמהמת! ועוד יתרון שכדאי לדעת: הפרגולה כשרה הלכתית לסוכות ללא צורך בהוספת סכך

מחברים בהשחלה (פטנט רשום)

מראה קלאסי של עץ טבעי

אפשרות להתקנה עצמית DIY

חיסכון כספי גדול

פרגולה מעץ לגינה בשיטה ייחודית

השחלת הלטות (לוחות העץ לקירוי) נעשית בקוים ישרים אחד לצד השני דרך קדחים מוכנים מראש בקורות העץ. ניתן לקבל בצפיפות משתנה ולהוסיף חירוץ מסילה עבור פוליגל לאיטום מפני הגשם. הפרגולה כשרה הילכתית לסוכות, ללא צורך בהוספת סכך. אספקה לכל הארץ.

פרגולות וגדרות מעץ בשיטת ההשחלה
עם חיבורים ללא הברגה ואפשרות להרכבה עצמית.
לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות

תמונות של פרגולה מעץ לגינה ולמרפסת

לקוחות ממליצים על פרגולות העתיד

פרגולות וגדרות מעץ בשיטת ההשחלה
עם חיבורים ללא הברגה ואפשרות להרכבה עצמית.
לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות

תמונות של פרגולה מעץ לגינה ולמרפסת

סרטון הדגמה הרכבת פרגולה מעץ לגינה

נגן וידאו

תמונות של פרגולה מעץ לגינה ולמרפסת

פרגולה מעץ למרפסת

בין אם פרגולות אלומיניום או מעץ או כל סוג אחר, כל בית צריך מרפסת וכל מרפסת צריכה פרגולה 🙂

כולנו כישראלים, אנחנו אוהבים בית עם מרפסת, אחח… כמה זה טוב לפעמים לצאת למפרסת ולהירגע עם כוס קפה בסוף יום עבודה או על כמה פינוקים בשבת בבקר. יחד עם זאת, מזג האויר בישראל – השמש החזקה בקיץ או גשמים בחורף, מחייבים אותנו ליצור הגנה בהתאם. פרגולות הם למעשה חיפוי מעץ, אשר יוצר צל ומהווה פתרון אידאלי להגנה בפני השמש. באמצעות קירוי לוחות ב 45 מעלות אנו מקבלים הגנה מפני השמש מבלי, מבלי לחסום את זרימת האוויר. עם הפטנט של לוחות מעץ בהשחלה הקירוי של הפרגולה יכול להיות סגור למחצה (עם 16 לטות למטר) או סגור באופן מלא (עם 31 לטות למטר). ישנה אפשרות להוסיף חריץ להשחלת לוחות פלסטיק שקוף להגנה מפני הגשם בחורף. בשל האקלים החם במדינת ישראל.

פרגולה מעץ לגינה

כמו פרגולה למרפסת, גם פרגולות מעץ לגינה הינם בעלי יתרונות רבים, לרבות הצללה של אזור היציאה לגינה או הגנה מעשית מפני הגשם. הבחירה בפרגולה מעץ, נפוץ במיוחד בגינה, בגלל המראה הטבעי שלה ושילובה כחלק בלתי נפרד מעיצוב וריהוט הגינה. בגינה במיוחד נהוג לבנות פרגולה מעץ גושני, עם קורות עבות יותר בהשוואה לקורות פרגולה מעץ למרפסת, הן בגלל המפתחים הגדולים יותר והן לטובת המראה הנדרש. אם לא רוצים עמודים בפרגולה לגינה, בוחרים בשיטה התקנה הנקראת פרגולה תלויה. בפרגולה מעץ תלויה, עושים שימוש עם כבלים במתיחה המחוברים לקיר שמעל הפרגולה.

פרגולות

לקוחות ממליצים

פרגולות וגדרות מעץ בשיטת ההשחלה
עם חיבורים ללא הברגה ואפשרות להרכבה עצמית.
לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות

פרגולה מעץ מחיר

כשמגיעים לעניין המחיר בפרגולה, מוצאים שהוא משתנה מאד מבעל מקצוע אחד לאחר, אולם בפרגולות העתיד, המחיר ידוע מראש וקבוע. מחיר פרגולה אצלנו מתחיל ב 649 ש"ח למטר כולל הובלה התקנה וכולל מע"מ. ישנם דגמים יקרים יותר, בעיקר בגלל קירוי כפול או הוספה של חיפוי הגנה מפני הגשם. לא תמצאו עוד שום חברה שמפרסת ככה את המחיר לפרגולה, כפי שאנחנו עושים. פיתחנו מוצר (פטנט רשום) מצויין עם קונספלט מעולה ואנו משווקים אותו במחיר משתלם במיוחד.

הגעתם עד לכאן, יופי!

אין לכם צורך יותר לבדוק ולעשות השוואת מחירים.  אצלנו המחיר לפרגולה הכי משתלם בישראל, ניתן לכל עם הובלה לכל מקום בארץ ואיסוף מהמפעל, והרכבה עצמית, הוא אפילו זול יותר.

התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם! 

מחפש פרגולה, גדר, או ריהוט גינה מעץ? קבל ייעוץ או הצעת מחיר ללא התחייבות!​

או, השאר פרטים ונתקשר אליך חזרה

דילוג לתוכן