תחזוקת גדר מעץ, טיפים ועוד.

גדר מעץ איכותית

גדר מעץ נהיית פופולארית יותר ויותר עם השנים מכיוון שהיא נותנת מענה גם טבעי וגם מקצועי לפרטיות הבית. התחזוקה שלה וההרכבה שלה פשוטה, ואפשר להנות ממנה לטווח הארוך. במאמר הזה ניתן כמה טיפים ועצות שיעזרו לכם להתקדם צעד אחד לעבר החלום שלכם, גדר מעץ.

אותה תחזוקה שאתם מכירים

תחזוקת הגדר הינה דומה מאוד לתחזוקה של הקירות בבית, פרגולה או הדק שיש לכם בגינה. גם גדר, דורשת תחזוקה כל תקופה מכיוון שהעץ פגיע גם הוא מסוגי מזג אוויר שונים כגון שמש, גשם, לחות ועוד. בין אם אתם מתכוונים לקנות ובין אם יש לכם כבר גדר מעץ, תחזוקת הגדר היא דיי פשוטה. על מנת לשמור על הגדר לאורך זמן, יש לבדוק כל תקופה האם יש סימנים לבלאי, צבע דהוי וקילופים. במידה ולא נעשת הדברה נגד מזיקים אז גם לבדוק שהיא תקינה ואין שום חורים ונזקים אחרים. במידה ויש, עליכם לבצע את הטיפול הנכון ולמרוח את החומר בהתאם לסוג הבעיה. ככל שהעץ שתרכשו יהיה איכותי, כך רמת התחזוקה תפחת. 

גדר מעץ או גדר מפלסטיק או סוג אחר?

ישנם גדרות מבטון, פלסטיק, במבוק ופלדה, כאשר כל גדר תתאים לאנשים אחרים בהתאם לתקציב, ציפיות, העדפות עיצוב ועוד. לכל סוג גדר יש יתרונות וחסרונות שחשוב לדעת לפני רכישת הגדר. גדרות מבטון לא יכולות להיעשות בצורה עצמאית כמו גדרות מעץ עם השיטה הייחודית שפיתחנו והיא תדרוש יישור השטח והתאמתו  לבטון וכמובן שזה יעשה על ידי בעלי מקצוע אך היתרון שלו שהוא יחזיק שנים ולא תצטרכו תחזוקה והעיצוב? אם אתם מתחברים, זאת יכולה להיות אופציה.

גדר מפלסטיק היא זולה ויכולה להווה פתרון זמני עבור תיחום הבית מכיוון שגדרות מפלסטיק בסופו של דבר נהרסות בגלל תנאי מזג אוויר שונים. העצוב הוא דל ובדרך כלל מגיע בצבע אחד בולט. אך הגדר יכולה לעזור במניעת הכלב שלכם מלצאת החוצה מבלי רצונכם. 

גדרות מפלדה כמו גדרות אלומיניום, פגיעות בפני תנאי מזג אוויר שונים בעיקר מים ויש למרוח בהתאם חומר נגד חלודה במידה ורואים שהגדר מתחילה להחליף צבעים. בנוסף הן מחזיקות לטווח ארוך. ואם אתם אוהבים את העיצוב, אולי הן יתאימו לכם. מחיר הגדרות האלו הוא בדרך כלל יקר יותר מגדרות עץ אך ישנו פחות צורך לתחזוקה.

גדר מעץ מהווה פתרון טבעי לתיחום הגינה והיא יכולה להיעשות על אדמה עם התקנה פשוטה. אפשר לבחור את עיצוב העץ שאתם תאהבו עם סוג העץ שיחזיק יותר זמן ממה שאתם תחיו. 

גדר מעץ בתוספת שער

שער מעץ הינו חלק מהגדר והתיחום הכולל של הבית והגינה והוא יכול להגיע בהתאמה אישית ועם תוספות ועיצובים מיוחדים כמו גובה, נעילה אוטומטית, חריטות ועוד. עץ אורן הינו עץ נפוץ בבחירת שערים מעץ מכיוון שהוא גמיש ויכול לשמש כאשר רוצים שער בהתאמה אישית. גם את השער, יש לתחזק היטב בחומרים ככל שהזמן חולף והשער נחשף יותר לשמש, גשם ועוד. שער מעץ יכול להתאים לא רק לכניסה לבית ואפשרי להזמין גדר נוספת שתתאים גם בתור שער לחניה ותשלים את עיצוב החלק החיצוני של הבית. כמו כן, ניתן להוסיף שער מעץ לפחים בחוץ למחסן ועוד.

תמונות של גדרות מעץ

לסיכום

לסיכום, גדר מעץ מהווה משהו מעבר לעיצובה היפיפה ותחושת הפרטיות שהיא נותנת. גדר מעץ מהווה ביטחון לחברי הבית ובנוסף מהווה הרגשה של רוגע ושלווה ואווירה חמה. היא מסמלת את מי שגר בבית כאנשים חמים שאוהבים טבע ואהבה. 

מתלבטים איזה עיצוב גדר מתאים לכם? יש לכם שאלות שלא ענינו עליהן? תתקשרו אלינו ואנחנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולהוציא אתכם הכי מרוצים שיש. פרגולות העתיד מתמחה בגדרות עץ מיזה שנים רבות ופיתחנו שיטה ייחודית להתקנה פשוטה של הגדרות. 

תמונות של גדרות מעץ

פרגולות וגדרות מעץ בשיטת ההשחלה
עם חיבורים ללא הברגה ואפשרות להרכבה עצמית.
לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות

לקוחות ממליצים על פרגולות העתיד

מוצרים

מחפש פרגולה, גדר, או ריהוט גינה מעץ? קבל ייעוץ או הצעת מחיר ללא התחייבות!​

או, השאר פרטים ונתקשר אליך חזרה

דילוג לתוכן